همانطوری که می دانیم موهای سالم و زیبا در ظاهر خانم ها و حتی آقایان  تاثیر بسیار زیادی دارد و خیلی از افراد به این منظور به کلینیک زیبایی مراجعه می کنند. اگر می خواهید موهایی زیبا و سالم داشته باشید باید در مورد روش های مراقبت از مو اطلاعات بیشتری را به دست آورید تا همیشه موهای خود را سالم و زیبا نگه دارید.

بر این اساس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که مایل می باشند از موهای خود مراقبت کنند باید به خوبی درباره ی روش های مراقبت و نگهداری از مو آشنایی کاملی به دست آورید. شما باید به زیبایی موهایی که در سر خود دارید  بسیار اهمیت بدهید و همچنین برای مراقبت از موی خود تلاش نمایید تا موهایتان را زیباتر نمایید. در ادامه برخی از روش های مراقبت از مو  را بیان می کنیم.

روش های مراقبت از مو

همانطوری که بیان نمودیم  شما باید به خوبی با روش های مراقبت و نگهداری از مو آشنایی داشته باشید تا همیشه موهایی را که دارید را سالم و زیبا در سر خود داشته باشید. برخی از مهمترین روش هایی که در مراقبت از مو اهمیت دارد و باید به آنها توجه داشته باشید عبارت می باشد از :

  1. استفاده کردن از نی به جای اتو

یکی از بهترین روش های مراقبت از مو برای اینکه موهای خود  را در حالت ثابت و زیبا نگه دارید، این است که از نی و یا چنگال برای ثبات نگهداری کردن موهای خود استفاده کنید. البته این روش مراقبت و نگهداری از مو بیشتر برای کسانی مناسب است که می خواهند موهای فر داشته باشند، همچنین برای اینکه موهای خود را در همان حالت فر نگه دارید می توانید از تافت استفاده کنید. بسیاری از افراد برای اینکه موهای خود را فر کنند از روش های دیگری استفاده می کنند، که آنها برای سلامت مو بسیار خطرناک می باشند. استفاده کردن از اتوی مو و وسایل دیگری مانند بابلیس که موها را فر می کند برای سلامتی و زیبایی موهای شما بسیار ضرر دارد.

  1. استفاده کردن از آبلیمو

اگر می خواهید همیشه موهای  روشن و زیبایی داشته باشید، می توانید از آبلیمو می باشد. بر این اساس اگر به دنبال روشی برای روشن تر کردن موهای خود می باشید بهتر است از آبلیمو استفاده کنید. استفاده کردن از آبلیمو برای روشن تر کردن موها چندین سال است که رایج می باشد و توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

این روش به روشن تر شدن موها بسیار کمک می کند و همچنین اگر موهای شما دچار دارای زردی شده باشد، آبلیمو به خوبی می تواند زردی آنها را به طور کلی از بین ببرد. همانگونه که برای جوانسازی پوست برای مراقبت از پوست صورت انجام می شود، برای مراقبت از مو نیز باید از روشهایی استفاده کرد که آبلیمو یکی از آنهاست.

  1. مخلوط کردن آب با نرم کننده

بسیاری از افراد هستند که از نرم کننده برای زیبایی موهای خود و مراقبت از مو استفاده می کنند، که این دسته از افراد بهتر است نرم کننده خود را با مقداری آب مخلوط کنند. در این مورد باید دقت داشته باشید که نرم کننده با آب داغ مخلوط شود تا  به مواد شیمیایی که در نرم کننده وجود دارد صدمه ای وارد نشود.

بعد از اینکه ترکیب نرم کننده  با آب داغ را به خوبی تهیه کردید آن را روی موهایتان که خیس است بمالید تا به خوبی حالت بگیرد. استفاده از این روش برای مراقبت از مو بسیار مهم است و شما باید برای اینکه موهایتان سالم و زیبا باشد به این روش اهمیت دهید.

0%
SPECIAL OFFER

Take some time. Treat yourself. You deserve it.

Book a treatment this month and receive a 25% on all further treatments.

BOOK NOW