بدون شک افراد مختلف دارای انواع پوست متفاوتی می باشند و برای مراقبت و شستشوی هر یک از انواع پوست باید از روش های متفاوتی استفاده کرد.

پیش از اینکه با انواع شستشو دهنده های پوست آشنایی لازم را به دست آورید باید در مورد انواع پوست دانش و اطلاعات خود را بیشتر کنید، به همین دلیل در ادامه در مورد هر یک از پوست های صورت اطلاعات بیشتری را ارائه می دهیم تا اطلاعات شما در این زمینه بیشتر شود.

آشنایی با انواع پوست

همانطوری که گفته شد هر فردی دارای انواع پوست متفاوت می باشد و هر یک از پوست ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. در ادامه همراه کلینیک زیبایی گلدن رویال باشید تا شما را با انواع پوست آشنا کنیم.

پوست چرب

برخی از افرادی زمانی که به حمام می روند و صورت خود را شستشو می دهند، ولی بعد از حمام هم هنوز احساس می کنند صورت آنها به خوبی شسته نشده و زیاد تمیز نیست، باید بدانند که آنها در بین انواع پوست، دارای پوست چرب می باشند.

این دسته از افراد به طور دائم پوست براق و روشنی دارند، به همین دلیل باید از شستشو دهنده هایی استفاده نمایند که قدرت شستشوی آنها بسیار زیاد است.

افرادی که دارای پوست چرب هستند، جوش های زیادی روی صورت خود می زنند و به همین دلیل باید صابون ها و شستشو دهنده های مخصوص و ویژه ای باید برای پوست خود خریداری کنند، تا پوست خود را به وسیله آنها تمیز کنند.

به صورت خود دست نزنید

بسیاری از افرادی که در بین انواع پوست دارای پوست چرب می باشند، بیش از حد روی پوستشان جوش می زنند، به همین دلیل این دسته از افراد زیادی به جوش های خود دست می زنند و سعی می کنند درون آنها را خالی کنند. ساده ترین روش برای کمک به جوانسازی پوست دست نزدن به پوست است.

آنها باید بدانند که این روش بسیار غلط می باشد و به هیچ عنوان نباید این کار را انجام دهند، چرا که وضعیت جوش های روی صورت آنها از این طریق بسیار بدتر می شود.

پوست چرب نیاز به محلول های شستشوی قوی دارد، تا بتواند جوش های روی صورت را درمان کند و آنها را تا حدودی از بین ببرد.

در انتخاب محصولات آرایشی و بهداشتی برای پوست چرب باید دقت بسیاری داشته باشید که یکی از بهترین نوع آن را انتخاب نمایید تا به پوست شما آسیب جدی وارد نشود و زیبایی و طراوت خود را داشته باشد.

پوست خشک

افرادی هم هستند که بعد از حمام کردن احساس می نمایند که پوستشان خشکه زده و پوسته پوسته شده است، این دسته از افراد باید بدانند که در بین انواع پوست دارای پوست خشک و حساسی هستند و باید به حساسیت آن توجه بسیار زیادی داشته باشند.

این دسته از افراد به این دلیل که پوست های بسیار حساسی دارند باید مراقب زیادی از پوست خود داشته باشند. صابون ها و محلول های شستشو که مناسب پوست های خشک و حساس می باشد، برای این پوست ها بسیار مناسب است و شما می توانید از آنها استفاده کنید.

مواد شوینده ای که برای انواع پوست مورد استفاده قرار می گیرد فرمولاسیون خاص و ویژه ای دارد، چرا که پوست را درمان می کند و خشک بودن پوست را از بین می برد تا آن را به حالت تعادل برساند.

همچنین با استفاده از لیزر موهای زائد ، می توانید پوست صورت خود را برای همیشه از شر موهای زائد خلاص نمایید.

اهمیت نرم کننده برای پوست خشک :

بسیاری از کسانی که دارای پوست خشک هستند، در بین انواع پوست آسیب بیشتری می بینند، به همین دلیل آنها باید به طور دائم از پوست خود مراقبت کنند تا پوستشان نرمی و لطافت داشته باشد.

بهترین محصولی که این دسته از افراد می توانند از آن استفاده کنند، کرم های مرطوب کننده می باشد، چرا که آنها می توانند پوست را نرم و لطیف سازند و خشکی پوست از این طریق درمان می شود. برای کاهش و حذف چین و چروک ها نیز بوتاکس نتایج خوبی ارائه می دهد.

کرم های پوستی مرطوب کننده در انواع مختلف و برندهای متفاوت هستند که شما می توانید نسبت به مبلغی که دارید و می خواهید برای کرم مرطوب کننده هزینه کنید، یکی از آنها را خریداری نمایید و مورد استفاده قرار دهید.

0%
SPECIAL OFFER

Take some time. Treat yourself. You deserve it.

Book a treatment this month and receive a 25% on all further treatments.

BOOK NOW