اگر به طور معمول برای خلاص شدن از موهای زائد از موم، کرم مو بر یا موچین استفاده می کنید، باید این روند را به حالت تعلیق درآورید. اپیلاسیون موها را کاملاً از بین می برد، بنابراین ملانین برای هدف قرار گرفتن توسط لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم وجود نخواهد داشت. کرم های موبر می توانند بخشی از ساقه مو را در زیر سطح پوست حل کنند، به این ترتیب ملانین کمتری برای هدف قرار گرفتن در مقایسه با اصلاح کردن وجود خواهد داشت.
چگونه برای لیزر مو با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم
آماده شویم
• قبل از جلسه اول، مهم است که به مدت ۴ هفته از اپیلاسیون خودداری کنید. در مورد استفاده از موچین نیز چنین است. لیزر باید قادر به شناسایی فولیکول مو باشد. در این بازه زمانی، شیو کردن بهترین گزینه است.
• اگر مستعد بیماری های عصبی هستید از خوردن کافئین یک روز قبل از لیزر کردن جدا خودداری کنید.
• خود را در معرض نور آفتاب قرار ندهید زیرا ممکن است باعث ایجاد حساسیت بعد از لیزر کردن شود.
•۲ روز قبل از درمان، باید با تیغ تمیز و جدید شیو کنید. با شیو کردن، لیزرها می توانند فولیکول ها را پیدا کنند. با استفاده از یک تیغ جدید و تمیز، تضمین می شود که هیچ باکتری ای طولانی مدت وجود نداشته باشد

آیا لیزر کردن مو های زائد به اندازه استفاده از وکس درد دارد؟
حذف موهای زائد همواره یک قدم متداول برای زیبایی بوده است. بنابراین ما باید برای داشتن ظاهری بهتر از این روش استفاده کنیم.
دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم
۲۰۲۰
معروف هست به دستگاه بدون درد
و بدون سوختگی
پس با خیال راحت و با آرامش کامل از شر موهای زائدتون خلاص شوید

محدودیت استفاده از وکس و تیغ قبل و بعد از لیزر
تحت هیچ شرایطی قبل از شروع جلسات لیزر مو از وکس استفاده نکنید؛ حداقل زمان بند انداختن، وکس انداختن، اپیلاسیون، استفاده از کرم های موبر و موچین خود قبل از لیزر کردن حدود ۴ هفته است . مو هدف کلیه دستگاههای لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم است و اپیلاسیون، بند انداختن و استفاده از موچین مو را از ریشه داخل پوست خارج می کند. شیو کردن بهترین روش برای اصلاح موهای شما قبل از درمان با لیزر است. پس در فاصله زمانی بین جلسات بعدی لیزر خود برای رفع مو های زائد بدن خود از تیغ اصلاح نمیتوانید استفاده کنید و نباید شیو کنید.
اپیلاسیون، موها و رنگدانه های پوست را کاملاً از بین می برد اما با شیو کردن فولیکول مو و رنگدانه آن سرجای خود باقی است. به همین دلیل از شما خواسته می شود که موهای خود را 4 هفته قبل از درمان با لیزر و همچنین پس از انجام جلسات لیزر وکس نکنید. وجود موها پس از جلسات لیزر در نواحی لیزر شده کاملا طبیعی است